Blackcrusade to gra, stworzona przez studio TO DESIGN. Jest to gra z gatunku tych, w których odgrywamy rolę, grając z ogromną ilością innych graczy. Stworzona przez studio TO DESIGN, przeznaczona głównie na przeglądarki internetowe.

O rozgrywce

Rozgrywka osadzona jest w czasach podobnych do tych średniowiecznych, co można przypuszczać po strojach w jakie ubrane są postaci. Dodatkowym elementem są elementy fantastyczne występujące w grze, co jest charakterystycznym elementem jeżeli chodzi o czasy średniowieczne przedstawiane w książkach, filmach czy grach.

Jak trenować swojego bohatera?

Gra Black Crusade, zaczyna się wyborem bohatera, którego trzeba trenować, aby rozwijał swoje umiejętności. Można to robić poprzez wypełnianie misji, czy zabijanie innych postaci. Tak samo jak w większości tego typu gier zadania jakie na nas czekają są liczne. Możliwe są również pojedynki pomiędzy graczami, gdzie to wygrywa najlepszy. Gracze zrzeszają się w gildie, aby wzmocnić swoje szanse, wymienić się doświadczeniami oraz ze zwykłego poczucia bycia w społeczeństwie. Gracze będący w gildiach, mogą brać udział w oblężeniach zamków innych gildii, należących do ich przeciwników.

Grając w tą grę nie napotkasz żadnych ukrytych opłat. Gra nie ma dużych wymagań. Jest jedną z tych gier do której uruchomienia jest potrzebna tylko przeglądarka i połączenie z internetem. Trzeba przyznać, ze studio to design stanęło na wysokości zadania.

Recent posts

Menu

Pages